מגשי אירוח בצפון

כל מי שמתכנן לערוך אירוע מיוחד באזור הצפון יכול להתעניין בנותני שירות מתחומים רבים וגם מגשי אירוח בצפון. מגשי אירוח מאפשרים למארגני האירוע לשלוט במה שקורה בו, להציע למוזמנים את הכיבוד המרשים והטעים ביותר וכל זה שליטה עצמית מלאה.

מהם מגשי אירוח

מגשי האירוח מגיעים אל המקום בו מתקיים האירוע או אל מקום אחר שנוח לשים אותם כשעליהם מיטב הכיבוד. הכיבוד כולל מנות פתיחה, קישים מיוחדים, ירקות ואפילו פירות. כל מה שנמצא על המגש טרי ומוכן להגשה והמארחים יכולים לסדר את המגשים על גבי השולחנות או על גבי שולחן מרכזי.

רוצים להזמין? כנסו לתפריט המגשים המפנק שלנו!

 

כיבוד חלבי איכותי

כיבוד חלבי יכול להתאים מאד לאירועים שבהם לא רוצים להכביד על האורחים ולהעניק מראה נקי ויוקרתי גם בהגשת האוכל. הכיבוד על גבי מגשי האירוח הוא חלבי כשר וכולל גם קינוחים לסיום מושלם של הארוחה. כל פרט שנמצא על גבי המגשים נבחר בקפידה יתרה תוך דגש על טעמים משובחים, נראות יוקרתית ונוחות ההגשה. גם לאחר שחלק מהכיבוד נלקח מהמגשים אלו נראים מכובדים על גבי השולחן וכל אחד יכול להחליפם או לפנות אותם בקלות ובמהירות.

היתרונות של הגשה באמצעות מגשי אירוח בצפון

  • נראות – הנראות של מגשי האירוח מכבדת כל אירוע והופכת אותו ליוקרתי. בהכנת המגשים יש דגש על הקפדה של הפרטים הקטנים והגדולים, הקפדה על המגשים עצמם שמעוצבים ונותנים כבוד למה שהם מגישים והקפדה על הנראות של הכיבוד עצמו שנראה מגרה וטעים (ולא רק נראה).
  • טעם – הטעם המוקפד של כל כיבוד נבחר בהתאמה לטעם הקהל ומזמיני האירוע. כל כיבוד יוצא לאחר ניסיון רב ובחירה של החומרים המשובחים ביותר, מה שהופך את הטעם לבלתי נשכח. כמובן, השילוב בין המראה המגרה של הכיבוד תורם גם הוא לחוויית חושים בלתי רגילה.
  • הגשה – מגשי אירוח בצפון מאפשרים לבצע הגשה עצמית בקלות ופשטות. המגשים מגיעים מראש אל המקום בו מתקיים האירוע וכל שעל החוגגים לעשות הוא להניח אותם בכבוד על השולחן המתאים. ברגע שאחד המגשים מסתיים מתכולתו קל מאד להחליף אותו ולשים במקומו מגש חדש מפנק וטעים.

רוצים להזמין? כנסו לתפריט המגשים המפנק שלנו!

באלו אירועים מתאים להשתמש במגשי אירוח

כל מי שעורך אירוע בצפון יכול לחפש אחר מגשי אירוח בצפון עבור האירוע שלו. האירוע יכול להיות פרטי או עסקי, גדול או קטן, במבנה סגור או בטבע. מגשי אירוח מתאימים למי שרוצה לנהל את האירוע שלו בצורה הטובה ביותר, לקבל מראש את המגשים ולבחור כיצד להניח אותם במקום.

תנו לנו הזדמנות להפוך את האירוע שלכם לאירוע שידברו עליו.

התקשרו אלינו 050-765-0427 | 050-4448521

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *