מגשי אירוח חלבי

מתכננים אירוע מיוחד? עליכם לחשוב על כל הפרטים; היכן יתקיים האירוע, מי יוזמן אליו ומה תגישו באירוע מבחינת הכיבוד. מגשי אירוח חלביים יכולים להשאיר את המוזמנים עם טעם של עוד ואם הם מציעים טעמים משובחים הם יהפכו את האירוע מעוד אירוע רגיל לאחד יחיד, מיוחד ובלתי רגיל.

מגשי אירוח חלבי – מה יוגש בהם

מגשי אירוח חלבי הם דרך אלגנטית ומרשימה לכבד את האורחים שלכם. נכון, אתם יכולים להגיש לאורחים שלכם כיבוד בצורה רגילה ולהציע להם להגיע לבופה סטנדרטי, אך מראה עיניים משפיע על התיאבון ולכן המגשים מעוצבים בקפידה ומאפשרים למארחים לארח ברמה גבוהה. במגשים יוגש כיבוד חלבי כשר מגוון כולל גם פירות מפנקים אותם יוכלו להוציא המארחים בסיום הארוחה או כבר בתחילת האירוע, לבחירתם.

רוצים להזמין? כנסו לתפריט המגשים המפנק שלנו!

 

דרך אלגנטית להגיש את הכיבוד לאורחים

קייטרינג חלבי המגיש את האוכל בצורה מכובדת עושה חשק לאכול. הטעמים המשובחים הופכים את האירוע לחוויה בלתי נשכחת (ובעידן בו ישנם אירועים רבים לאורך כל השנה זה אינו עניין של מה בכך). מגשי האירוח מביאים לשולחנות מרכזיים כיבודים חלביים, מעוצבים, צבעוניים שמוגשים על גבי כלים שנבחרו בקפידה כדי לפתוח חשק לאורחים ולתת להם תחושה שהם מרכז האירוע.

אוכל טעים ומראה שעושה חשק

השילוב של אוכל טעים עם מראה שעושה חשק להגיע אל הבופה ולקחת מהאוכל הוא השילוב המושלם לאירוע. מגשי אירוח חלביים מעניקים שילוב של אוכל טעים וטרי עם מראה מעוצב בקפידה שמתאים לאירועים שרוצים להגיש חוויה בלתי נשכחת.

רוצים להזמין? כנסו לתפריט המגשים המפנק שלנו!

 

היתרונות של מגשי אירוח

  • נראות יוקרתית – מגשי האירוח הם מגשים שמעוצבים בקפידה רבה, גם המגשים מעוצבים וגם הכיבוד המוגש בהם. הנראות של הכיבוד משפיע על התחושה האישית של המוזמנים ונראות יוקרתית יכולה להפוך את האירוע מעוד אחד לאחד יחיד ומיוחד.
  • מהירות הגשה – קל מאד לתפעל את האירוע כאשר מארחים עם מגשי אירוח שהם חלביים. קל להניח את המגשים במקום ולפנות את המגשים שהתרוקנו. מהירות ההגשה נותנת לאורחים תחושה שהם רצויים במקום וכי ישנו שפע שמחכה רק להם.
  • תחושה אישית – התחושה האישית של האורחים כשהם באים לקחת מהמטעמים שעל המגשים היא שהם יכולים להתנסות בסוגי כיבוד רבים בלי לחוש אי נוחות עם הכמות או עם המגוון. כיוון שההגשה מביאה בחשבון את התחושה האישית של האורחים כל אחד יכול ליהנות מטעמים רבים וארוחה עשירה.

כיבוד גם באירועי חוץ

מגשי אירוח חלביים מתאימים מאד לאירועי חברה ואירועים פרטיים שמתקיימים בחלל פנימי או חיצוני וכך גם אירועים בטבע או אירועים בגנים. המגשים משתלבים בכל אירוע והבחירה של הכיבוד עצמו נעשית בהתאם לאירוע עצמו. הכיבוד הוא כיבוד חלבי כשר והוא כולל מזנון עשיר מאד, כיבוד במראה מגרה ופירות.